aboutUs

 HAKKIMIZDA

1980 yılında İstanbul / Güngören ilçesinde kurulan “BULUTPEN’’ DOĞRAMA CAM ÜRETİM SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.” Toplumumuza hizmet sunmak maksadı ile kurulan şirketimiz kısa sürede aluminyum doğrama ve – ısı cam üreterek sanayideki haklı yerini doldurarak, işverenlerin güvenini kısa sürede kazanmıştır.  Daha sonraları yenilikçi çalışmalarına   “alukap – alukulp – modofis – DSC - pakas ve bcb markaları adı altında, müşterilerine, güvenli, kaliteli üretimiyle inşaat ve üretim sektörüne hizmet vermeye devam etmiştir.

Yıllar içerisinde gelişen firmamız “ALUKAP” markasıyla, alüminyum çerçeve, kapak, raylı sistemler, alüminyum kulp ve mekanizma üretimiyle sektöre öncülük etmektedir. Yılların birikimi, uzman kadro, güvenilir hizmet ve ürün kalitesiyle, modern teknik çağdaş çizgilerle buluşturan tasarımları, akılcı özverinin oluşturduğu kaliteli ürünlere dönüştürerek, sektöründe lider entegre firmalar, proje firmaları ve yurtdışı pazarıyla hızla büyümeye devam etmektedir.

‘’BULUTPEN ‘’ yıllar içerisinde sanayi sektörü yanında ,sağlıklı yaşam ve hizmet  sektörü alanında da  faaliyetlerde bulunmak maksadı ile  2006 yılında  Tarihi ‘’Safranbolu Cinci Hamamı’’nı  ve  2010 yılında ‘’Kahramanmaraşın  Tarihi Çukur Hamamı’’ nı yeniden restore ederek halkımızın hizmetine sunarak topluluğumuza yeni bir anlayış ve  vizyonla hizmet sunmaya devam etmektedir.

 Halen müşterilerinin talebi doğrultusunda , engin hayal gücüne sahip tasarım kadrosuyla ihtiyaca uygun çeşitli ürün dizaynları  yapılmış ürünlerle  müşterilerine hizmet vermektedir.

Umut ettiğiniz kazanç ve hayallere bizimle ulaşacağınıza inanıyoruz.

 

MİSYONUMUZ

Firmamız , kaliteli ve planlı  üretiminin yanında ,maliyet ve kalite standartlarına uygun üretimlerini  devam ettirirken, ürünlerinde kaliteyi yaşam standardı olarak benimsemiştir. Üretiminde termin tarihlerine, kaliteye ve teknolojik uygulamalara azami gayret ederek çalışmalarını devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Yeniliklere önem vererek araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmak

Kaliteden taviz vermeden ekonomik ürünler tasarlamak.

Müşteri memnuniyeti kapsamında hızlı çözümler üretmek.

Üretim yaptığımız  ürünler konusunda  öncü firma olmak

Toplum ihtiyaçlarına, doğal çevreye yararlı olmak için sürekli gelişim içinde olmak.